Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. Przejdź do gry

DYSKUSJA: Ogólna dyskusja na temat gry

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika _mac, 7 grudnia 2013.

1. _mac

_mac Guest

Tu możecie porozmawiać ogólnie o grze
  2. sewo

sewo Okazjonalny autor

Dzisiaj znalazłem, gram z 2 godziny i powiem rewelacja ,to jest właśnie to czego szukałem:)Jeszcze mało graczy z Polski, ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni.Zachęcam.
    MOD_Amarant lubi to.
  3. _mac

_mac Guest

Graczy z Polski jest dośc dużo ,tylko niechęnie wchodzą na forum ;)

pozdrawiam
  4. MOD_Amarant

MOD_Amarant Nowicjusz forum

Witam Rodaka :)

Tak jak wspomniał TL_Mac Polaków jest dość sporo, ale na razie tylko garstka zagąda na forum. Myślę, że po pewnym czasie ulegnie to zmianie
    :)

Oczywiście zgadzam się z Tobą, gra jest super... można się przy niej zrelaksować
    ;)

Pozdrawiam i życzę udanych rozgrywek
  5. sewo

sewo Okazjonalny autor

Na YOUTUBE przydał by się jakiś kanał z tej gry gdzie było by pokazane dokładnie jak zacząć i fajnie by było jak by pokazany został jakiś przykładowy mecz pomiędzy dwoma Polskimi klanami ,to z pewnością przyciągnęło by więcej osób na to forum:)
  6. _mac

_mac Guest

Ogólnie rzecz biorąc takich filmików jest sporo,natomiast gra jest jeszcze w fazie betatestów i dlatego jeszcze nie jest reklamowana
    Aczkolwiek,gdy przyjdzie czas ... ;)
  7. sewo

sewo Okazjonalny autor

Ciekawi mnie jak system dobiera graczy, bo z tego co zauważyłem to na niższych poziomach taktyka nie ma znaczenia, dlatego wygrane zdarzają się częściej,natomiast już wyżej to sukces zależy od doboru graczy a mianowicie ,jak trafi się drużyna że wszyscy ją stanowią jeden gracz dba o drugiego, jeśli trzeba pomocy to natychmiast koło siebie można oczekiwać kilka postaci ,nawet jak trzeba przybiec z drugiego końca mapy to zaraz są, wszyscy trzymają się razem, sukces murowany ,a mi niestety często się zdarza że trafiam do drużyny że kilku graczy stoi w jednych punktach i liczą że uda im się go obronić jak zjawi się pięciu albo czterech graczy drużyny przeciwnej.Przyznam że dla mnie jest to troszkę irytujące jak trafiam 5 razy z rzędu do takiej "DRUŻYNY". Chciałbym tu zaznaczyć żeby nie było że szukam przyczyny mojej nie najlepszej gry, bo uważam się za przeciętnego gracza ,ale takie po prostu są moje spostrzeżenia po tygodniu grania.Na koniec dodam że gra jest rewelacyjna tylko balans doboru drużyn moim zdanie jesszcze troszkę musi być dopracowany.;)
  8. MOD_Amarant

Witaj Sewo :)

Dobór Graczy jest taki, że jeżeli grasz IV lvl to wykazuje Ci na zakrecie przeciwników II-VI poziom, czyli dwa lvl niżej i dwa wyżej. Natomiast jeśli dołożysz jako drugiego Najemnika lvl III to obniża Ci zakres od I-V lvl. Niektórzy Gracze w ten właśnie sposób obniżają sobie zakres poziomów w drużynie przeciwnej. Najlepiej mieć różnicę dwóch poziomów. Wspomnę jeszcze, że jest to wersja beta, Graczy niewielu, więc myślę, że jest to tym spowodowane.

Ja mam Zwiadowcę na V poziomie, więc jeśli dołożę Najemnika Elitarnego z III poziomu, mam wtedy zakres od III-V. Niestety wczoraj zapomniałam dołożyć najemnika z niższym lvl i ustawiło mnie w grze z VI lvl. Przyznam szczerze, że była po prostu masakra... drużyna niezgrana, a mój Zwiadoca V to świeżynka, która jeszcze nie ma ulepszeń z v poziomu. Próbowałam choć poprzejmować bazy, bo walka w pojedynkę z "wypasionym," 6 lvl mijała się z celem... i nawet to nie było łatwe, bo w momencie byli we dwóch, trzech na danej bazie.

Mała rada... jeśli przeskakujesz na kolejny lvl warto mieć uzbierane wolne środki, by od razu móc uposażyć danego najemnika.

P.s. Najtrudniej ocenić samą siebie, więc nie wiem jakim jestem Graczem. Jeśli chodzi o Szturmowca to jakoś sobie radzę, ale nie jest to mój ulubiony Najemnik. Dlatego dość często mnie likwidują.
    Wczoraj w rozgrywce widziałam Gracza, który gra od początku, ale do bitwy wszedł I lvl. Przyznam szvczerze, że otworzyłam buzię ze zdziwienia, jak zobaczyłam jak wymiata Graczy, którzy byli na III lvl.
  9. sewo

sewo Okazjonalny autor

Dzięki za radę .Jestem tu nowy więc jeszcze wiele się muszę nauczyć ,a na razie grałem 1 najemnikiem na 5 lvl i często miałem gości z 6 lvl i to mnie denerwowało .Tak więc zaraz sobie dorzucę najemnika z 3 lvl i mam nadzieję że się poprawi.

:)Żebym to wiedział wcześniej:D
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2014
  10. MOD_Amarant

Zawsze do Waszej dyspozycji. Cieszę się, iż udało mi się pomóc :)

Pozdrawiam i życzę udanych rozgrywek
  11. sewo

sewo Okazjonalny autor

Witam.Cały czas chodzi mi to po głowie,a mianowicie- tej grze brakuje jednej rzeczy , żeby przy tworzeniu gier niestandardowych można było wejść w grę jako obserwer ( funkcja dla komentatórów) i mamy kolejną grę e-sportową jakiej jeszcze nie ma:). Według mnie ta gra jak powstały by dobre drużyny, była by lepsza od topowych gier na obecny czas. Trzeba jeszcze poprawić wiele błędów ,ale wszystko w swoim czasie. Jeśli administratorzy mają jakiś wpływ na tworzenie tej gry, to fajnie by było jakby sugerowali twórcom żeby zrobić z tego e-sport:):).
  12. _mac

_mac Guest

Wpływ na tworzenie gry ma cała społeczność:) Oczywiście my jako polski zespól zglosimy ten pomysł.Aczkolwiek nie wiemy jaką wizję rozwoju gry mają wydawcy.
  13. Psychotron

Psychotron Czeladnik forum

Witam
    Mam pytanie czy wiadomo moze cos na temat klienta gry bedzie np taki jaki jest w drakensangu? Moze sa jakies plany na ten temat?
  14. MOD_Amarant

Witaj :)

Jak na razie nie mamy takich informacji. Wszelakie zmiany są zawsze opisaywane na bieżąco w Oficjalnych Zapowiedziach --->
    klik

Myślę, że wydawcy zapewne będą chcieli w przyszłości wyjść na przeciw oczekiwaniom Graczy i być może powstanie klient. Jako Gracz mam takową nadzieję :)

Pozdrawiam serdecznie, jeśli masz jeszcze jakies pytania to pytaj śmiało :)

15. fazimodo

fazimodo Forumowy żółtodziób

IMO gra lepiej by sie sprawdzala przy sterowaniu ruchem przy pomocy WSAD niz tylko myszka.

Do tego przy tak malej ilosci graczy straszliwie widac slabosc systemu awansu, ktory glownie podnosi obrazenia i wytrzymalosc, a nie daje mozliwosci rozwoju postaci w roznych kierunkach.
    Grajac kontra druzyne z wysokimi lvlami poczatkujacy gracze nie maja kompletnie szans(a jak wspomnialem liczba graczy jest znikoma, więc to strasznie widać i strasznie zniechęca przy tak rozwiązanym matchmakingu gdzie lepszy gracz może dodatkowo starać się o granie ze slabszymi).
  16. _mac

_mac Guest

Walczymy o zmianę systemu doboru graczy.System powinien dobierać w obrębie jedngo Tieru.
    Problemem jest nadal utrzymanie gry w fazie betatestów,stąd taka a nie inna ilośc graczy.
  17. Psychotron

Miałem juz wczesniej sie zapytać bo mnie to nurtuje
    O co chodzi z różnymi kolorami nicków a ekranie ładowania?
    To ma jakieś znaczenie czy po prostu zwykła kwiestia wizualna ot tak sobie?
  18. _mac

_mac Guest

No nie tak do końca z tym efektem wizualnym ;) Z reguły jeśli kilka nicków po jednej stronie ma ten sam kolor odróżniający sie od reszty oznacza to,że do walki staje drużyna ,a pozostali to przypadkowi gracze dobrani przez system .Drużyny mogą być dwu-,trzy- cztero- lub pięciosobowe.

PS.Zwróć też uwagę,że podczas ładowania nicki graczy zmieniają kolor z szarego na zielony - oznacza to przejście na "gotowy do gry"
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2014
  19. Psychotron

Mam dwie bronie dla brutala, jest gdzieś opcja sprzedaży tej broni której sie nie uzywa?
  20. _mac

_mac Guest

Jeszcze nie ma możliwości bezpośredniej sprzedaży broni i wyposażenia.W tej chwili jedynie gdy pozbywasz się najemnika mozesz sprzedać całośc jego wyposażenia.
    Opcja sprzedaży wyposażenia jest jak najbardziej potrzebna i będziemy starali się wpłynąc na wydawców by ta opcja pojawiła się.

Poleć tę stronę