Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. Irány a játék!

Ötletgyűjtemény

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 30.10.13.

1. kazimir2

kazimir2 Board Administrator Team MercElite

Van valamilyen ötleted, javaslatod a játék fejlesztésével, vagy a meglevő játékelemek módosításával, és a játék élvezhetőbbé tételével kapcsolatban; amit szeretnél megosztani a játékostársaiddal?

Itt a helyed! Minden átgondolt és nem földtől elrugaszkodott ötletet szívesen fogadunk, és a legjobbakat hétről hétre továbbítjuk a fejlesztőknek. Ki tudja, talán egyszer éppen a Te ötleted fog bekerülni a játékba (természetesen ennek nem nagy esélye van, de volt már ilyen a Bigpoint történetében ;)).

Néhány szabályt itt is alkalmaznunk kell az átláthatóság érdekében. A mások által beírt ötletek véleményezésére nincs lehetőség, az ilyen jellegű hozzászólások törlésre fognak kerülni. A másik dolog amire megkérünk benneteket, hogy egy új ötlet beírása előtt olvassátok át a topikot, hogy ne legyen ismétlés lehetőség szerint.

Sok ihletet és jó ötletelést kíván,

a MercElite csapata
    Utoljára szerkesztett: 29.11.13
  2. -Sniper-

-Sniper- Fórum-zöldfülű

Arra lennék kíváncsi, hogy lesz olyan játék ahol a közepén is belehet csatlakozni ahhoz a csapathoz akihez akarok?
  3. Csubakka

Csubakka Team Leader Team MercElite

Szia:)
    Egyenlőre nincs hivatalos információnk ilyen játékmód tervezett bevezetéséről. Amennyiben lesz ilyen lehetőség, természetesen azonnal közzétesszük.

Ha ötletnek szántad a kérdésed, akkor jó helyen jársz;) (kicsit átfogalmazva)
    Konkrét kérdéseket valamelyik help topikba várunk, pl. IDE.
    Utoljára szerkesztett: 5.12.13
  4. breezBlocks

breezBlocks Utánpótlás-írogató

Üdv!

Mint megígértem írok egykét dologról mivel lehetne színesebbé tenni a gamet.

Első ami szerintem minden játékos szeret. Sajátra szabni a karit itt nem gondolok ilyen brutál mmorpg arc változtatás meg ilyesmi elég lenne ha pl. mint a Dawn of Warba hogy csak az öltözéket lehetne színezni alakítani.
    http://www.youtube.com/watch?v=92jQPu1O0As

Második ténylegesen is lehetne klánt alakítani és ott lehet majd osztagokba is verődni. Az osztagnak egyéni csapat színe lenne, mint ez előző tippnél már leírtam.

A harmadik ami talán a legjobb lenne.
    Ha már a bevételt is növelni szeretnének lehetne új öltözékeket, fegyvereket vagy már a meglévő fegyverhez új lövési effekteket venni méreg drága kreditért vagy ha nem bírod kivárni a kredit összegyűjtését akkor meg lehetne aranyért. Csak kinézetre változna minden nem lenne több bonus tulajdonság a fer játék érdekében.
    (ez a prémium zsoldos szerintem nem a legjobb megoldás főleg hogy nem lehet tovább fejleszteni)

Aztán lehetne ranglista pl. game win,lose arány szintektől függően vagy valami hasonló, így meglenne a húzó, toló erő a playereknek. Nem csak annyi hogy felmegyek tolok egy két gamet hogy fejlődjek valamit.(játékon , fórumon vagy hivatalos oldalon belül tök8 )
    A ranglistán belül lehetne a playernek megtekinteni a profilját, jelvényeit. Mert ha osztagot akar valaki csinálni ne csak a kinézet player igaz vagy hamis állítása alapján döntsön ,hogy jó lesz e a csapatba vagy nem.
    A ranglista helyezés különböző avatar képekkel is egybe lenne kötve, pl top 10 kaphatna másfajta képet és a meccs közben a feje,neve felet lehetne egy kis megkülönböztető ikon is, hogy tudják hova tenni a játékosok hogy pl.1v1 be milyen kaliberű játékossal állok szemben.

Lehetnének más típusú pályák pl: 20 player 4x5 osztag nagyobb térképpel és ott is pont tartás és foglalás lenne e lényeg 4 szín 4 csapatpont.
    Ezen kívül a pályán randomba lehetnének kicsi "ajándékcsomagok" amik bonus kreditet, eszközt, vagy tapasztalat pontot adnának. Vagy lehetne, hogy aknaként robbanna vagy hpt töltene vissza.:D

A jelvények szépek, szépek gyűlnek de mit is érnek ha már megkaptuk az érte járó kreditet szerintem itt is lehetne olyasmit csinálni ha valaki elérte az "1000 Túlélő jelvényt" akkor kiválaszthatod és a bevetésen megjelenne a karakter alatt a leegyszerűsíttet ikon képe. Vagy valami hasonló így tudnál úgynevezett "titles" szerezni, és így szorgosabban gyűjtögetnéd a jelvényeket.

Versenyeket nemzetközire és Magyaron belül egyaránt szervezni ha lesz elég player, új típusú zsoldosokat , női változatba is és új eszközöket. Ezekre biztos, hogy gondolt a M.elite csapata is.

Megoldást nem találtam arra, hogy kevés nagy szintű játékos van egyelőre, és nagyon megszívják a bevetésre váró időt.
    Viszont szerintem azzal lehetne orvosolni, hogy minden 5dik perc (beosztásra váró idő) után -1 szintet bukna a játékos virtuálisan és pl -20%-ot minden tulajdonságból így gyorsabban lehetne bevetésre kerülni és fer maradna a játékosok számára is.

Így gyorsba ennyi jutott eszembe majd ha valami még fejbe ötlene akkor leírom ide vagy kibővítem. Amiket felsoroltam funkciók, beállítások a nagy sikerű játékok között java részt megtalálhatók.
    Várom véleményeteket és ti is írjatok mivel lehetne színesebbé tenni a gamet.
    Remélem tudtam új ötleteket adni a fejlesztőknek.

UI: KELLEMES ÜNNEPEKET!

üdvözlettel
    bBlocks
    KeményLegény86 kedveli ezt.
  5. kazimir2

Szia!

Köszönjük a részletes ötleteket!

Igyekszünk a lényeget eljuttatni a fejlesztőkhöz a közeljövőben. :)
  6. Lanses

Lanses Járnitanuló

Jó lenne valami Deathmatch meg TeamDeathmatch is :D

Ja és mért van az ha játszok BOT-okkal és kilépek akkor mért kap a zsoldosom büntetést?
  7. kazimir2

Szia!

A botokkal való játék alatt az egyéni játékmódot érted?

Ebben a játékmódban nincs lehetőség TP-t szerezni, viszont a harc végén ugyanúgy meg kell gyógyítani a zsoldosokat.

Milyen büntetésre gondolsz pontosan?
  8. Lanses

Lanses Járnitanuló

Ebben a játékmódban nincs lehetőség TP-t szerezni, viszont a harc végén ugyanúgy meg kell gyógyítani a zsoldosokat.

Ezt tudom csak amikor kiléptem 10 percig nem küldhettem bevetésre a zsoldosomat.
  9. kazimir2

Ha úgy lépsz ki, hogy nem fejeződött be a harc, akkor játék még folytatódik úgy hogy a karaktereidet is a gép irányítja. Így amíg nem ér véget ez a "képzeletbeli" kör, addig az ott lévő zsoldosok zárolva vannak, nem tudod őket használni. Másik karakterrel viszont harcba tudsz szállni.
  10. Lanses

Lanses Járnitanuló

De ha gép ellen mentem nem tök m1, hogy kiléptem? Szerintem ez elég nagy hülyeség, na de ha így van legyen így...
  11. kazimir2

Így működik játékos ellen is, valószínűleg onnan "örökölte" ezt a dolgot a gép elleni verzió is. Ötletként továbbítjuk majd ennek a felülvizsgálatát.
  12. Lanses

Lanses Járnitanuló

ok. köszönöm :)
  13. Csubakka

Ha belegondolsz, nem, hiszen 1 katonád nem lehet egyszerre két bevetésben:D
    Leteszteltem,bizony ez volt az ok.
    Ha az épp harcban lévő zsoldosod fölé viszed az egeret, ki is írja, meddig van még lezárva.
    Másik zsoldosaiddal indulhatsz párhuzamosan új küldetésben.
  14. Lanses

Lanses Járnitanuló

Deeee akkor most a gep jatszik magaval xD
  15. breezBlocks

breezBlocks Utánpótlás-írogató

jaja en is neztem eleg cuki XD de szerintem beta verzió alatt még nem necces :D
  16. Csubakka

Egy kis kiegészítés csak a pontosság kedvéért:

Ebből a szempontból nézve jogos.
    Bár...elég régen kísérleteznek a klónozással:D. de úgy tűnik, a közeli jövőben sem ennyire fejlett még a technika.

Ötlet a megoldásra? (Csak hogy közelítsünk a topik eredeti témája felé;))
  17. Lanses

Lanses Járnitanuló

De milyen dolog ez hogy azt írja, hogy pl. Lanses megölte ezt: Csubakka? ezt? jobb lenne ha mondjuk ezt írna Lanses megölte őt: Csubakka
  18. kazimir2

Végül is van benne valami, bár itt csak karakterekről beszélünk.

Azért továbbítjuk a dolgot.
  19. Lanses

Lanses Járnitanuló

Ok.Köszönöm :)
  20. mohari37

mohari37 Járnitanuló

Engem is irritál néha napján ez a jelenség... Ez vagyok? :(

Az oldal megosztása