1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

kérdés

Discussion in 'Magyar szekció' started by zsebibaba, Jan 31, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Zoltán10

Zoltán10 Forum-Apprentice

2. Leemonade

Leemonade Junior Expert

Lehet ez a gond ...

3. TU104_

TU104_ Someday Author

Nem járt le véletlenül?

4. Leemonade

Leemonade Junior Expert

Jól körbejártuk a témát :rolleyes: most már igazán irhatna ide egy bankár is :D

Anyakata likes this.
  5. Zoltán10

Hát igen :DD Az egyik 2020-ba másik 2022-be jár le :)
    És akkor miven nem dombornyomott a kártyám,ilyenkor mi a teendő? Nem tudok vásárolni?

6. Gergő0721

Gergő0721 Someday Author

Szia!

Nekem se dombornyomott a kártyám és januárban még tudtam vele vásárolni. Az hogy nem dombornyomott nem lehet gond.

Nemtudom hogy mennyire szoktál online vásárolni de azért megkérdezem.
    Esetleg az online vásárlási limitednek 0Ft lenne megadva a számlához? (A bankszámla szerződésben benne van.)

7. Zoltán10

Ugye írtam hogy még soha nem vásároltam online,ezt skyramara értettem,korábban vásároltam már más oldalakon,de ott jó volt minden,de itt nem... nem lehet hogy valami a fiókommal van? Hát ha másnak sikerül,akkor nekem miért nem?

8. Zoltán10

Képzeljétek el,hogy azért mondom,biztos ami tuti,áthívtam ismerősömet,és mondtam már,ez a 360ft semmi,majd odaadom az árát,de próbálja már ki,hogy neki elfogadja e a bankkártyát,neki is mastercard-ja van, van rajta eleg pénz,minden ok, Neki se fogadta el,neki nem írta ki hogy érvénytelen hitelkártyaszám,hanem neki behozott egy hibaablakot,és 2 lehetőség volt,support,vagy bezárás,szóval....nem a kártyákkal votl a baj, DE,sms-ről fizettem, 105 aircash-t, ami 762ft, azt már engedte,elküldtem az üzenetet,és pár perc mulva már meg is jött a pénz,szóval mostantól üzenettel fogok fizetni :)

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek <3
    További szép napot/játékot, sziasztok!

Gergő0721 and Leemonade like this.

Share This Page