1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Online vagyok a játékban!

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Sziasztok Jó reggelt!

Jó hirrel számolhatok be.Jövő hét péntektől újra üzemel repterem,ezzel is megegyeztek a bérekről.Megadták a 15% os emelést a dolgozoknak.**M** Ne hagyd abba a játékot.Ha tudsz várni péntekig nagyot játszhatnánk,sőt mindenkivel játszani szeretnék.Újra teljes erővel elindul a mozgás repteremen.

serinata likes this.
  2. Kedves **M**!

Tudod mért van ez,azért mert mióta 30 percesre átalakították a végtelen időzitést a torony zöld nem zöld ki világosítás módját,páran bele untak abba hogy állandóan meg kell nyomni azt a tornyot, hogy zöld legyen és onlinen van.30 perc és újra piros a torony.Na ezt nem kellett volna fejleszteni.Ha nem nyúltak volna hozzá a feljesztők a toronyhoz,akkor máig aki megnyomja hogy online ameddig játszik addig zöld marad a tornya,és ha már nem játszik csak megnyomja és kipirosítja és offinen van.Ennyi.

serinata and biry1226 like this.
  3. biry1226

biry1226 Old Hand

Szia!

Én arra emlékszem, ha beléptem a játékba, mindaddig zöld volt, amíg ki nem léptem.

4. odell

odell Forum-Greenhorn

szeretnék online barátokat

Mamóka42 and Anyakata like this.
  5. ShadowMaster1976

ShadowMaster1976 Forum-Apprentice

Sziasztok! :)
    A mai napon (04.16) gyorson vagyok 23:00-ig. Bármit szívesen fogadok de egyeztessünk.....

6. odell

odell Forum-Greenhorn

hogyhogy te gyorson vagy van kód vagy mi?

serinata likes this.
  7. atila01

atila01 Forum-Apprentice

Gyors ellátás 30 Aircash-be kerül és a Különlegességek boltjában tudod megvásárolni, ami 24 órára szól.

serinata likes this.
  8. suni53

suni53 Forum-Greenhorn

Szia,
    ne ostorozd a többieket! Külföldiek ugyan ezt csinálják. Nekem van 1 holland, 1 olasz, és 1 görög partnerem. Minden hajnalban 5-8-ig nagyüzemben működünk, és az elmúlt 5évben/!!!/ egyszer nem láttam zölden a tornyukat. Sokszor én is elfelejtem visszakapcsolni a tornyot!!!

9. **M**

**M** Forum Freak

Örülök,hogy nagy üzemben működtök....hajnal 5-8-ig.....de,szerintem legtöbben olyankor még igen csak jót alszunk!!!!;):D
    És nem kell itt ostorozni senkit sem....meglátszik,hányan játszanak már!!!!!:p
    Jó játékot neked továbbra is!!!!

BpLisztFerencAirport likes this.
  10. Suni53 ne felejcsd el én is ott vagyok szomszédodnak,igaz én nem külföldi vagyok és nem játszom hajnali 5-8 ig :D :D de egyszer megprobálom.

11. ShadowMaster1976

ShadowMaster1976 Forum-Apprentice

Sziasztok! :)
    A mai napon (04.18) gyorson vagyok 23:00-ig. Bármit szívesen fogadok de egyeztessünk.....​

12. Sziasztok!

Pénteken lehet hogy nem nyítom meg ünnepélyesen újra repteremet,mert ez szombati napon döl el,hogy mennem kell vidékre vagy sem.Igy kicsit húzodik az ünnepélyes megnyítás napja.De igérni fogom nektek,szólni fogok előre mikor nyitom meg repteremet újra és indítok + fogadok járatokat.

Előre is köszönöm türelmeteket.

serinata likes this.
  13. szalivi1

szalivi1 Forum-Greenhorn

Sziasztok!
    Most kezdtem újra a játékot, várom a jelöléseket és a gépeket :)
    Üdv:
    szalivi1

-.Bella.- and Anyakata like this.
  14. NFS_C

NFS_C Forum-Greenhorn

Sziasztok Hidroplánt meg teher szálitok kelene sok

15. Pattesz1998

Pattesz1998 Forum-Apprentice

Sziasztok!

Holnap du 1/4 4-ig gyorsellátással vagyok , ha valakinek kellene valamilyen gép akár küldetéshez , bármihez jelöljön bátran :)
    + szívesen várok gépeket minden mennyiségben :) természetesen cserébe én is küldök

D-vitamin, Anyakata and naplemente like this.
  16. Anyakata

Anyakata Count Count

Sziasztok!:)
    Holnap (05.12.) online leszek egész nap. Fogadó repteret keresek a hosszú gépeimnek, ma este 21 után indítanám őket.

17. biry1226

biry1226 Old Hand

Szia!

Ha még nem keltek én szívesen fogadom a gépeidet.

Anyakata likes this.
  18. Anyakata

Anyakata Count Count

Szia! Köszi! :) Valamiért nem tolongott értük senki, az összes 13-20 órás a tied :)

19. biry1226

biry1226 Old Hand

Újabban senki nem akar játszani, legalábbis itt a fórumon nem jelzik.
    Köszönöm szépen előre is.

Anyakata likes this.
  20. Exelzior42

Exelzior42 Forum-Greenhorn

Újonc vagyok, örülnék néhány szomszédos reptérnek :)
    Exelzior42

Mamóka42, naplemente and Anyakata like this.

Share This Page